Warsztaty metodyczne dla nauczycieli wychowania fizycznego

Stretching

W dniu 21 stycznia 2008 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Łodzi, odbyły się warsztaty metodyczne dla nauczycieli wychowania fizycznego ze strechingu. Orgnizatorem spotkania była p. Teresa Libiszewska - Gozdan - doradca metodyczny Łódzkiego Centrum Doskonalenia Naucycieli i Kształcenia Praktycznego.

Zajęcia prowadzili  pp. Aleksandra i Marian Listkowscy - pracownicy dydaktyczni SWFiS Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, autorzy książki "Stretching A-Z"

W warsztatach uczetniczyło 90 nauczycieli wychowania fizycznego łódzkich szkół różnego typu.

Spotkanie odbyło się dzięki pomocy portalu wychowaniefizyczne.pl

Zaraszamy do obejrzenia filmu z warsztatów oraz zdjęć w naszej fotoglerii.


A. Listkowska, M. Listkowski: Stretching A-ZA. Listkowska, M. Listkowski
Stretching A-Z

Redakcja Portalu wychowaniefizyczne.pl ma przyjemność  przedstawic doskonale przygotowaną ksiąźkę "Stretching A-Z", autorstwa Aleksandry i Mariana Listkowskich - nauczycieli-trenerów, pracowników dydaktycznych SWFiS Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.  

W publikacji znajdziecie niezbedną podbudowę teoretyczną stretchingu z zakresu fizjologii, biomechaniki i anatomii (wraz z mini atlasem). Atutem książki jest bez wątpienia szczegółowy opis (wraz z kolorowymi zdjęciami) 370 ćwiczeń rozciągających i relaksujących z uwagami metodycznymi i organizacyjnymi. Niezwykle praktyczne są gotowe zestawy ćwiczeń umożliwiające szybkie i łatwe dostosowanie przez nauczycieli i trenerów zajęć do konkretnych potrzeb   wychowanków między innymi ćwiczenia na różnorodne wady postawy, ćwicznia wspomagające sporty indywidualne i zespołowe.

Cena książki 30 zł (+koszt wysyłki lub odbiór własny)

Zamówienia i kontakt:

info@fitnesservice.com.pl

tel. (48 42) 651 81 06
      602 77 95 21
      602 77 94 21
 

Prosz? czeka? ?aduje dane...