Dane osobowe
Imię: *
Nazwisko: *
Województwo: *
Miejscowość: *
Szkoła, w której pracujesz:
Dane do autoryzacji
Adres mailowy: *
Login: *
Hasło: *
Potwierdź hasło: *
* - pola wymagane
Chcę otrzymywać, darmowy Newsletter:
Zapoznałem się z regulaminem strony i zasadami publikacji.
Dodaj
  1. Wypełnij wszystkie dane formularza rejestracyjnego.
  2. Sprawdź czy poprawnie wpisałeś swój adres e-mail. Zapiętaj swój login i hasło. Kliknij przycisk "dodaj".
  3. Po około 5-10 minutach otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail z prośbą o potwierdzenie rejestracji poprzez klinięcie w link zawarty w e-mailu. UWAGA!!! Jeżeli nie otrzymałeś maila, sprawdź w swojej skrzynce  pocztowej folder "SPAM", ponieważ czasami Twoje programy zabezpieczające mogą potraktować naszą wiadomość jako niechcianą przesyłkę.
  4.  Wejdź na stronę i zaloguj się podając swój login i hasło. Na stronie pokaże się Twoje imię i nazwisko, ilość zalogowań i nr IP z którego korzystasz. 
  5. Po zalogowaniu możesz w pełni korzystać ze wszystkich zasobów portalu.

 Wysłanie wypełnionego formularza  rejestracyjnego przez użytkownika oznacza jego zgodę na: gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie zawartych w formularzu informacji przez wychowaniefizyczne.pl w celach statystycznych i marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. nr 133, poz. 883) otrzymywanie na podany adres poczty elektronicznej treści informacyjnych i reklamowych pochodzących wyłącznie od wychowaniefizyczne.pl. Użytkownicy mają prawo do rezygnacji z otrzymywania tego typu wiadomości z poziomu profilu użytkownika, zarejestrowanym użytkownikom przysługuje prawo wglądu, poprawiania oraz usunięcia podanych danych osobowych. wychowaniefizyczne.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.

Prosz? czeka? ?aduje dane...